Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paylaşımın Tek Adresi Sizi Bekliyor
#1
İnternet üzerinde paylaşım yapılan forumlara; yenilikleriyle önderlik eden KarayelForum sizi de bekliyor…
 
Bu forumu benzerlerinden ayıran en önemli özelliği kullanıcılara özel 30 konusu bulunan üyelerine sınırsız hosting sağlamasıdır. Evet yanlış duymadınız, paylaşım yaptığınız ve karşılığında pek bir geri dönüşe ulaşamadığınız forumları unutun!
 
Paylaştıkça Kazanın
 
KarayelForum adresini ziyaret ederek hızlı bir şekilde hem paylaşın, hem ücretsiz hosting hem de yeni dostlar kazanmaya başlayın. Karayel Forum adresi olarak birbirinden kaliteli konu başlıklarında her zaman güncel bir şekilde paylaşımlar yapılmaya devam edilmektedir. Peki ama bu adreste sizi hangi başlıklar karşılar? Forumlara dair olan tüm ana konu başlıklarına ulaşabilirsiniz.
 
Bunlar: Web tabanlı uygulamalar, ücretsiz scriptler, yazılım dilleri, hileler ve oyunlar hakkında en temel bilgilerdir. Bunun dışında aklınıza takılan google ve arama motorları ile ilgili her türlü sorular, ve ücretsiz backlink kaynaklarıdır.
 
PHP – HTML – ASP Temaları Burada
 
Aynı zamanda forumu ziyaret ederek, php, html, asp temaları ile ilgili detaylı bilgilere ve arşivlere de rahatlıkla ulaşmak mümkündür.
 
Bunun dışında forumun üyelerine sunduğu hediyelerde bitmiyor. 30 konu ve 35 yorumu bulunan tüm kullanıcılarına isteklerine bağlı olarak Teamspeak3 veya SinusBot temin edilmektedir.
 
Reklam vermek, paylaşım yapmak ve paylaşım yaparken sitenizi bir adım öteye taşımak için pek çok yeniliği bir arada sunan karayel forum birlikte kazanalım anlayışıyla yoluna devam etmektedir. Bu özelliği ile pek çok benzer web sitesinin de önüne geçmiştir.
Sizler de hem paylaşmak hem de paylaşım yaparken kazanmak isterseniz adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Kaliteli paylaşımın adresine sizleri de davet ediyoruz.
 
https://karayelforum.net/
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi